כסאות בר

כסאות בר

מאילו חומרים מייצרים כסאות בר?

כסאות הבר הם דוגמא נהדרת למוצר שהחל כמתאים בעיקר לשימוש מסחרי ובהתאם ניתן היה למצוא אותו בברים, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון וכו', ועם השנים הפך גם למרכיב אפשרי במסגרת עיצוב פנים של מרחבי מגורים. למעשה לא מדובר רק באופציה אפשרית אלא באופציה רווחת מאוד, ובלא מעט בתים ניתן להיתקל בכסאות הבר הזקופים והיפים מטבעם, שכמובן תורמים לא מעט לאסתטיקה של כל חלל שבו הם נמצאים.

בחירת כסאות בר מחייבת מתן תשומת לב לכמה וכמה פרמטרים, וביניהם:

  • גובה הכסא
  • רוחב
  • מידת הנוחות (שכמובן תלויה במאפיינים האישיים של כל אדם ואדם ובהעדפותיו)
  • יופי (שאף הוא תלוי כמובן בהעדפות האישיות של כל מי שמחפש כסאות לבר)

בנוסף' כדאי לדעת מהם החומרים מהם מייצרים את כסאות הבר כדי שניתן יהיה לבחור בין כל האפשרויות על סמך מידע מפורט.

כסאות לבר מעץ

אחת האופציות הפופולריות ביותר לייצור כסאות בר היא, באופן טבעי – העץ.

עץ הוא חומר גלם פופולרי באופן כללי, והמין האנושי משתמש בו לייצור שולחנות, ארונות, מיטות, שידות, פרגולות, דקים ועוד .

היתרונות העיקריים של כסאות מעץ מלא הם העמידות המאוד גבוהה שלהם, המראה המרשים ולעתים אף היוקרתי שמאפיין אותם והתחושות החיוביות שהם משרים סביבם (טבעיות, הרמוניה, נועם, שורשיות, ניקיון ועוד).

הם מתאימים למטבחים כפריים ולבתי קפה, מסעדות וברים שמעדיפים את המראה הטבעי והקלאסי.

כסאות אלומיניום לבר

כסאות אלומיניום לישיבה ליד דלפקי בר משדרים עדכניות, ניקיון, ענייניות ומודרניות, ובהתאם הם מתאימים בעיקר למטבחים מודרניים ולמקומות שרוצים לאמץ לעצמם חזות היי-טקית.

גם האלומיניום הינו חומר חזק (למרות משקלו הקל) ועמיד מאוד, כך שגם אם תרכשו כסאות בר מחומר זה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תוכלו לשבת עליהם במשך שנים רבות.

כסאות ראטן

אמנם הראטן – סוג של דקל שגדל באזורים טרופיים שונים – מזוהה בעיקר עם כורסאות נינוחות למרפסת או לגינה, אבל ניתן להשתמש בו גם לטובת ייצור כסאות בר, ובפרט הם מתאימים למקומות שרוצים ליצור אווירה אלטרנטיבית יחסית ופחות מעונבת.

ריפודים לכסאות בר

בחלק מהמקרים, המושב של כסא הבר זוכה לריפוד, על מנת להפוך לנוח יותר עבור מי שעתיד לשבת עליו.

ישנם ריפודי עור יוקרתיים, ריפודי PU (חומר דמוי עור, חזק מאוד ובעל מראה מרשים במיוחד כך שלמעשה ברוב המקרים כלל לא ניתן להבדיל בין ריפוד PU לריפוד עור; אופציה זו מתאימה הן למי שנמנע מצריכת מוצרי עור והן למי שמחפש כסא איכותי ומרשים במחיר נמוך יותר), ריפודי פלסטיק ועוד.

נוחות

כאמור הפרמטר העיקרי בבחירה בין מגוון האפשרויות של כסאות בר שקיים בימינו הוא הנוחות, ומבחינה זו לכל אדם העדפות משלו, ובכל מקרה הדרך הטובה ביותר להגיע לכסא האופטימלי היא פשוט לשבת על כמה וכמה כסאות וכך לזהות מי מביניהם הוא הנוח ביותר עבורכם.t

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן